Yükleniyor...

Tam 30 yıldır otomotiv sektöründe ticari araçlarımız ile yer alıyoruz. Üretim, satış ve satış sonrasıyla ilgili her konudaki bilinç, bilgi birikimi, teknik hakimiyet ve istikrarımız ile, sektörümüzdeki tüm eksiklikleri ve ihtiyaçları nokta atışı tespit ediyor; teknolojinin yanında eğitimli ve tecrübeli insan gücünü kullanarak güvenli, konforlu, uzun ömürlü, kullanışlı ve insan odaklı toplu taşıma araçları üretiyoruz.

Ayda 55 araç üretim kapasitesine sahip fabrikamızın hacmini, 2017’de temellerini atıp 2018’de tamamladığımız ek bina ile iki katına çıkarmış bulunuyoruz. 10.000 m2 kapalı, 4.000 m2 açık alana sahip fabrikamızda, disiplinli personelimiz, işinin ehli mühendislerimizle birlikte ürettiğimiz araçlarımızla; Bur-Can Otomotiv olarak, yıllardır sektörde hizmet veriyoruz.

Fabrikasyon mantığıyla stoklu olarak üretilmiş ve birebir ölçülendirilmiş parçalar kullanıyor; değişimi zorunlu olan üst yapı parçalarını modelleme şeklimiz ile nihai kullanıcılarımıza, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, sorunsuz ve kolay montaj imkanı ile tüm üretmiş olduğumuz araçlarımızda standart yedek parça avantajı sağlıyoruz.

İnandığımız değerler ışığında, aldığımız geri dönüşümler ile ürettiğimiz ve üreteceğimiz tüm toplu taşıma araçlarında adımızı okumadan hissedilebilecek çizgilerimiz ve kalitemiz ile global pazarda sektöre yön veren bir dinamiğin gelişmesi.

Yolcu taşımacılığı için tasarlamış olduğumuz ürünlerimizde, çağın gereksinimleri gereği insanlığın konforu ve güvenliği için çalışırken doğaya da zarar vermeden ürettiklerimizi kullanıcıların hizmetine sunmak.

  • İnsan Odaklı Düşünce Yapısı
  • Güvenlik
  • Konfor
  • Estetik
  • Kullanışlı Çizgiler
  • Sağlamlık
  • Doğaya Zarar Vermeyen Materyaller

Katalog

Kataloğumuza dijital ortamda bakabilirsiniz.

İndir

Sanal Tur

Araçlarımızı sanal tur ile inceleyebilirsiniz.

İncele

SERTİFİKALARIMIZ

images
images
images
images